KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13207062
nr 1320 7062
Blyerts
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Skomakare. Motivet: 18x16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:18:28
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)